Konuklarımız bize ulaştıktan sonra kendilerini 2.000 m² lik her çeşit meyve, palmiye ve çiçeklerle bezenmiş bahçe içinde tek katlı 7 odalı otel hizmeti veren pansiyonumuzda bulurlar kendilerini.

Her oda 24 saat sıcak su var ve klima, duş, tuvalet bulunmaktadır. Odada çift kişilik bir yatak ve rahat oturmak için bir çekyat, ikinci bir yatak olarak kullanılmaktadır. Fön makinesi, bebek yatağı bulunmaktadır.

Ferah ve rahat bir balkon bahçeye bakar. Oda girişlerinden kayalıkları görmek mümkün. Sabah kahvaltısı için, odaların hemen yanında bulunan temiz şık ve ferah mutfağımızda yapıyoruz. Kahvaltıda çeşidimiz boldur. Her sabah mümkün olduğunca spesiyal bir çeşidimiz bulunur. Ama siz bizim kahvaltımızı beğenmez de (sanmıyoruz ama ) arzu ettiğiniz bir şey olursa bize bildirmeniz yeter. Köyümüzde yetişen, meyvelerden yapılmış el yapımı marmelâtlar, köy tereyağı, yumurta, süt, yoğurt, peynir, bal ve sebze çeşitleri ile kahvaltı yapabilirsiniz.Gün içersinde pansiyonumuzda içtiğimiz çay kahve ücretleri alınmaz.

Ayrıca denize sıfır RESTAURANTIMIZ bulunmaktadır. STAR RESTAURANT; yine burada konuklarımıza en konforlu hizmeti vermeye çalışıyoruz. Şezlong, şemsiye, duş, wc, soyunma kabini gibi kolaylıklar ücretsiz olarak sunulmaktadır. Restaurantımızda da çay kahve ücreti alınmaz.

STAR RESTAURANT

Otel Melisa denize uzaklığı 4 dakikalık bir mesafede , oradan 3 dakika sonrada restaurantımızdasınız .  Restaurantımızda sıcak, soğuk ve bol çeşitli deniz ürünlerinin yanı sıra , kendi balıkçılarımızın yakaladığı denizin o gün bize ne sunarsa yiyebileceğimiz balık çeşitlerini unutmayın . Her cebe uygun balık, rakı bulunur.

Çeşitli deniz ürünlerimizden başka yöremizde yetişen organik sebzelerden sebze yemekleri    ve de Taş fırınımız bulunmaktadır Güveç yemekleri, pide, pizza, lavaş ekmeğimizden yemeden tatilinizi bitirmeyin. Öğle ve akşam yemeklerinizi istediğiniz gibi rahatça ve en sağlıklı bir şekilde yiyebilirsiniz.

Eğer küstahlık saymasanız müşterilerimin söylediği bir sözü sizinle paylaşmak isterim. "Tatilde ilk defa midemiz bozulmadı" diye bize teşekkürlerini sunuyorlar. Eğer yollarda gelirken midenizi bozmadıysanız tabi ki...

Adres : Çıralı - Olimpos - Kemer - Antalya - Türkiye
Tel : +90 242 825 72 09
Fax : +90 242 825 71 21
GSM : +90 532 605 99 37
Web : www.olymposholiday.com
E-mail :

 

Tesis İçin Yorum Ekle

1 Misafir değerlendirmesine göre işletme hakkındaki görüş : "Çok Memnun Kaldık" olarak belirlenmiştir.

2015 Yazında Melisa Pansiyonu internetten araştırarak buldum. Bir Alman Rottweiler cinsi ailemizin bir ferdi olan bir köpeğimiz de var. Ondan ayrı bir tatil geçirmeyi düşünemezdik. Temmuz ayında köpeğimiz ile birlikte 8 gün kaldık. Tesisin işletme sorumlusu İlknur hanım ve kızı Melisa bizleri kendi evimizde gibi hissettirdi. Adeta aynı ailenin fertleri gibiydik.Bu yıl (2016) Eylül ayında tekrar konaklamak için programımızı yaptık. Ailelerin kalabileceği, evcil dostlarımızla gayet rahat edebileceğimiz bir tesis. Sabah kahvaltısı İlknur hanımın sipasiyelleri ile gayet zengin. Kesinlikle öneriyorum. Handan & Harun KIRILMAZ

Çok Memnun Kaldık
Harun KIRILMAZ

Rezervasyon Formu

Oda durumu, fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz, girdiğiniz bilgiler doğrudan işletme sahibine aktarılır.